Rexva Parke Altı Isıtma

Rexva Parke Altı Isıtma

Rexva Parke Altı Isıtma

Rexva parke altı ısıtma sistemlerinde kullanılan karbon film yerden ısıtma sistemi konutlarda, villalarda,hastanelerde, otellerde, camilerde,tarım ürünlerini kurutmada, seralarda ,cafelerde,iş yerlerinde,yatlarda,ana okullarında, spor salonlarında,spa merkezlerinde kolaylıkla uygulanır.

Halı altı uygulaması yapılabildiği gibi , parke altında da kontrollu termostatlar veya zaman ayarlı prizler vasıtası ile kullanılanılarak hem tasarruf sağlanır hemde verim artırılır.

Parke altı ısıtma sistemi yapılmadan önce seçilecek olan laminant parkenin 32.sınıf ısıya dayanıklı parkelerden seçim yapılmalıdır aksi halde belli süreden sonra parkelerin arası açılma yapabilir.

Rexva Karbon Film Isıtıcı

Rexva Karbon film ile parke altı ısıtma sistemi; kış bahçesi,kapalı balkon ısıtılmasında, ev ve ofis ısıtmasında, villa ısıtmada  ekonomik ve kalıcı bir çözümdür.

Konut, Villa Isıtma

Konutların ve villaların tamamında uygulanabildiği gibi lokal ısıtmada alanlarında kullanılmaktadır.

Sadece ortamın soğuğunu kırmak yumuşak bir zemin ısıtma amaçlı kullanılacaksa, karbon film ısıtıcılar ara ara boşluk bırakılacak şekilde döşenmesi maddi açıdan yeterli olur.

Tamamen parke altı ısıtma amaçlı kullanılacaksa, firmamız ile iletişime geçerek size uygun ısıtma çözümünü alternatif olarak  sunacaktır sizlerde uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Yalıtım durumunuza göre daha seyrek veya daha sık döşenebilir, düşük veya yüksek watt rexva karbon filmler kullanılabilir.

Karbon Film Isıtıcı

Karbon film yerden ısıtma, mekan içerisindeki ortam sıcaklığının hem yatay, hem de dikey eksende homojen dağılması
sayesinde konforlu bir ısınmış ortam sağlar. Odanın tamamı eşit ve homojen olarak ısınır.
Radyatör sisteminde yaşanan; peteklere yakın yerlerin sıcak, uzak yerlerin serin olması problemi yoktur.
Zemin ısıtma sistemi insan yapısına en uygun ısıtma sistemidir.

Isınan zeminin insana verdiği sıcaklık, mevcut üst taraftan gelen soğuk havayı hissetmemesini sağlamaktadır.

Leave a Reply