Gemi, Yat, Tekne Yerden Isıtma

Gemi, Yat, Tekne Yerden Isıtma

Yat Yerden Isıtma

Gemi, Yat, Tekne Yerden Isıtma

Yat marin ısıtma sistemleri, yat ısıtma ve gemi ısıtma sistemlerinde de karbon film ısıtıcılar tercih edilmektedir. Gemilerde, teknelerde yerden ısıtma sistemi uygulanabilir ama mutlaka karbon film ısıtıcıların üzeri kapatılmalıdır. Gemilerin zeminine keçe veya alüminyum folyolu yalıtım malzemesi serildikten sonra üzerine ısıtıcı serilir ve en üst kısma ise ısıtıcıların üstünü kapatmak için 32.sınıf ısıya dayanıklı parkeler tercih edilmelidir. Parke altı ısıtma sistemi yapıldığında mutlaka termostat kullanılmalıdır. Termostat kullanılmayan hiçbir ürünümüz garantili değildir. Sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

Tekne Yerden Isıtma

yat yerden ısıtma

Yat ısıtma ‘da kullanılan karbon film ısıtıcılar sudan veya herhangi bir sıvıdan etkilenmediği için gemi, yat, teknelerde kullanılmasında hiçbir sakınca yoktur.

Gemi Yerden Isıtma

Gemi yerden ısıtma sistemleri yapıldığında ısı homojen bir şekilde dağıldığından dolayı ortam ısısı muazzam bir şekilde farkedilir derecede ısınma sağlanır ve bu ısınma sistemi oldukça uygun ve düşük elektrik tüketmektedir. Karbon film ısıtıcılarımız 220volt elektrikle çalışmaktadır. Tekne, gemi yatlarda invertöre ihtiyaç duyulmaktadır. Karbon film ısıtıcılarımız 12 volt ile çalışmadığından dolayı 220 volt elektriğe mutlaka ihtiyaç vardır. Yerden ısıtma sistemini firmamızdan teknik bilgi alarak kendinizde yapabilirsiniz. Mimar Isıtma olarak gemilerinizi, teknelerinizi, yatlarınızı en uygun fiyatlara ısıtıyoruz ve yerinde uygulamalarımız maksimum 1 günde tamamlanmaktadır.

Leave a Reply